Weltweit Edelmetall Gedenkmünzen

Zahl der Lose: 25

NSZK 1972. München Olimpia jelzett aranyozott Ag emlékérem (16.7g/0.925/32mm) T:2 (PP) karc FRG 1972. Olympic Games Munich gold plated silver medallion with hallmark (16.7g/0.925/32mm) C:XF (PP) scratched
31069.

NSZK 1972. "München Olimpia" jelzett aranyozott Ag emlékérem (16.7g/0.925/32mm) T:2 (PP) karc
FRG 1972. "Olympic Games Munich" gold plated silver medallion with hallmark (16.7g/0.925/32mm) C:XF (PP) scratched

Rufpreis:
1 600 HUF
Németország DN Drezda / Semperoper Operaház Theaterplatz fém emlékérem (35mm) + Vizeprasident Siegfried Möslein / Bayerischer Landtag ezüstözött fém emlékérem tokban (35mm) T:2, PP karc Germany ND Dresden / Semperoper Theaterplatz metal commemorative coin (35mm) + Vizeprasident Siegfried Möslein / Bayerischer Landtag silver plated commemorative coin in case (35mm) C:XF, PP scratched
31070.

Németország DN "Drezda / Semperoper Operaház Theaterplatz" fém emlékérem (35mm) + "Vizeprasident Siegfried Möslein / Bayerischer Landtag" ezüstözött fém emlékérem tokban (35mm) T:2, PP karc Germany ND "Dresden / Semperoper Theaterplatz" metal commemorative coin (35mm) + "Vizeprasident Siegfried Möslein / Bayerischer Landtag" silver plated commemorative coin in case (35mm) C:XF, PP scratched

Rufpreis:
1 000 HUF
Németország DN Világ fiataljai sportban egyesülve / Német Sporttallér Ag emlékérem (14.76g/0.900/34mm) T:2 Germany ND Jugend der Welt im Sport Vereint / Deutscher Sporttaler Ag medallion (14.76g/0.900/34mm) C:XF
31071.

Németország DN "Világ fiataljai sportban egyesülve / Német Sporttallér" Ag emlékérem (14.76g/0.900/34mm) T:2
Germany ND "Jugend der Welt im Sport Vereint / Deutscher Sporttaler" Ag medallion (14.76g/0.900/34mm) C:XF

Rufpreis:
1 600 HUF
Németország DN Carl Spitzweg: Az örök vőlegény felakasztható fém plakett. Szign.:WMF Sinn (148mm) T:2 Germany ND Carl Spitzweg: The eternal bridegroom suspendable metal plaque. Sign.:WMP Sinn (148mm) C:XF
31072.

Németország DN "Carl Spitzweg: Az örök vőlegény" felakasztható fém plakett. Szign.:WMF Sinn (148mm) T:2 Germany ND "Carl Spitzweg: The eternal bridegroom" suspendable metal plaque. Sign.:WMP Sinn (148mm) C:XF

Rufpreis:
2 000 HUF
Olasz Államok / Vatikán 1550-1555. III. Gyula Pápa / Szent Péter-bazilika felújítása Br emlékérem, későbbi veret (53.47g/44mm) T:2 Italian States / Vatican 1550-1555. Pope of Julius III / Reconstruction of the St. Peters Basilica Br commemorative medallion (later issue) IVLIVS III PONT MAX AN IV BILEI / AN - IOBI LAEO - M D L - PETRO APOST PRINC C (53.47g/44mm) C:XF
31073.

Olasz Államok / Vatikán 1550-1555. "III. Gyula Pápa / Szent Péter-bazilika felújítása" Br emlékérem, későbbi veret (53.47g/44mm) T:2 Italian States / Vatican 1550-1555. "Pope of Julius III / Reconstruction of the St. Peters Basilica" Br commemorative medallion (later issue) "IVLIVS III PONT MAX AN IV BILEI / AN - IOBI LAEO - M D L - PETRO APOST PRINC C" (53.47g/44mm) C:XF

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Olaszország 1928. Benito Mussolini - Corvin Mátyás Társaság Br emlékérem. Szign.: Livia de Kuzmick (50mm) T:2 Italy 1918. Benito Mussolini - Mathias Corvinus Society Br commemorative medallion. LA MATTIA-CORVINO A BENITO MUSSOLINI. Sign.: Livia de Kuzmick (50mm) C:XF
31074.

Olaszország 1928. "Benito Mussolini - Corvin Mátyás Társaság" Br emlékérem. Szign.: Livia de Kuzmick (50mm) T:2
Italy 1918. "Benito Mussolini - Mathias Corvinus Society" Br commemorative medallion. "LA "MATTIA-CORVINO" A BENITO MUSSOLINI". Sign.: Livia de Kuzmick (50mm) C:XF

Rufpreis:
6 000 HUF
Olaszország 1961. Nemzetközi Munkaügyi Kiállítás Torino / 1861-1961 Itália egyesítésének századfordulója Ag emlékérem eredeti tokban. Szign.: S. Johnson (30,5g/0.800/40mm) T:1-,2 Italy 1961. Internazionale del Lavoro Torino Esposizione / 1861-1961 Centenario dellunita dItalia Ag commemorative medallion in original case. Sign.: S. Johnson (30,5g/0.800/40mm) C:AU,XF
31075.

Olaszország 1961. "Nemzetközi Munkaügyi Kiállítás Torino / 1861-1961 Itália egyesítésének századfordulója" Ag emlékérem eredeti tokban. Szign.: S. Johnson (30,5g/0.800/40mm) T:1-,2
Italy 1961. "Internazionale del Lavoro Torino Esposizione / 1861-1961 Centenario dell'unita d'Italia" Ag commemorative medallion in original case. Sign.: S. Johnson (30,5g/0.800/40mm) C:AU,XF

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Portugália DN Portugál Kézilabda Szövetség Br emlékérem eredeti dísztokban, peremen számozott (69mm) + aranyozott, zománcozott fém kitűző T:1- Portugal ND Portuguese Handball Federation Br commemorative medallion in original case, numbered on the edge (69mm) + gilt, enamelled metal pin C:AU
31076.

Portugália DN "Portugál Kézilabda Szövetség" Br emlékérem eredeti dísztokban, peremen számozott (69mm) + aranyozott, zománcozott fém kitűző T:1- Portugal ND "Portuguese Handball Federation" Br commemorative medallion in original case, numbered on the edge (69mm) + gilt, enamelled metal pin C:AU

Rufpreis:
2 000 HUF
Románia 1932. A Hivatalos Közlöny 100 éves fém emlékplakett. Szign.: CRG (50x70mm) T:2 Romania 1932. 100th Anniversary - The Official Gazette metal plaque. 1832 MONITORUL OFICIAL 1932 / SUB DOMNIA M S REGELUI CAROL II LA 8 DECEMBRIE 1932 SAU IMPLINIT 100 ANI DELA APARITIA PRIMULUI ZIAR OFICIAL ROMANESCSI S A INAUGURAT PALATUL REINOITAL MONITORULUI OFICIAL SI IMPRIMERIILOR STATULUI Sign.: CRG (50x70mm) C:XF
31077.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,14
38,24
Románia 1987. Beszterce-Naszód megye / Megyeközi Filatélia Kiállítás 1987. Május 9. Br emlékérem (60mm) T:2 Romania 1987. Filiala A.F.R. Bistrita-Nasaud / Expozitia Filatelica Interjudeteana 9 Mai 1987 commemorative Br medal (60mm) C:XF
31078.

Románia 1987. "Beszterce-Naszód megye / Megyeközi Filatélia Kiállítás 1987. Május 9." Br emlékérem (60mm) T:2
Romania 1987. "Filiala A.F.R. Bistrita-Nasaud / Expozitia Filatelica Interjudeteana 9 Mai 1987" commemorative Br medal (60mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Szovjetunió 1975. Dicsőség a győzedelmes népnek! 1945-1975 Al emlékérem (65mm) + NDK 1977. A Nagy Októberi Szocialista Forradalom 60. évfordulója / 1917-1977 fém emlékérem (35mm) T:2 Soviet Union 1975. Glory to the Victorious People! 1945-1975 Al commemorative medal (65mm) + GDR 1977. 60. Jahrestag der Grossen Sozialistischen Oktoberrevolution / 1917-1977 metal commemorative coin (35mm) C:XF
31079.

Szovjetunió 1975. "Dicsőség a győzedelmes népnek! 1945-1975" Al emlékérem (65mm) + NDK 1977. "A Nagy Októberi Szocialista Forradalom 60. évfordulója / 1917-1977" fém emlékérem (35mm) T:2
Soviet Union 1975. "Glory to the Victorious People! 1945-1975" Al commemorative medal (65mm) + GDR 1977. "60. Jahrestag der Grossen Sozialistischen Oktoberrevolution / 1917-1977" metal commemorative coin (35mm) C:XF

Rufpreis:
1 000 HUF
Szovjetunió 1980. Moszkvai Olimpia Br emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1 Soviet Union 1980. Olympics in Moscow Br commemorative medallion in original case (60mm) C:UNC
31080.

Szovjetunió 1980. "Moszkvai Olimpia" Br emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1
Soviet Union 1980. "Olympics in Moscow" Br commemorative medallion in original case (60mm) C:UNC

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF