Varga Márton - A' gyönyörű Természet Tudománya magyarázta a' Tüneményekből, és az új feltalálásokból Nemzete', 's az Ifjúság javára... Ugyan ennek a' Tudománynak, a' Természet Historiájának, és a' Mezei Gazdaságnak Királyi rendes Tanítója. I-II. kötet. Nagy-Váradon, 1808, Tichy János. Az első kötet címlapja fénymásolatban pótolva. Modern egészbőr kötésben, Kihajtható illusztrációk nélkül
Bertuch F(riedrich) J(ustin): Természethistóriai képeskönyv az ifjúság hasznára és gyönyörködtetésére;-- Második darab. Betsben, 1806, Pichler Antal betűivel. Restaurált példány. Kopott félbőr kötésben. Képek nélkül.
Alfred Edmund Brehm: Az állatok világa I-IV. Teljesen átdolgozta Dr. Walter Rammner. Bp., 1957-1959, Bibliotheca - Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, gazdag illusztrációanyaggal, szép állapotban
Feliczián Vilmos: Csodálatos természet. Barangolás a természettudomány világában. 65 ábrával. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kiadásban. Jó állapotú.
Keller Konrád dr.: A tenger élete. Botanikai toldalékkal dr. Cramer Károly és dr. Hans Schnitz. Fordította: Csopey László. 271 ábrával és 10 színes táblával. A IX. (1896- 1898. évi) cziklus Negyedik kötete. Budapest, 1897, Természettudományi Társulat.Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotú.
Kakas József (szerk.): Felhők fölött-felhők alatt. Az Országos Meteorológiai Intézet népszerű kiadványai. II. kötet. Budapest, 1952, Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
Paszlavszky József: Az állattan kézikönyve. A középiskolák felsőbb osztályai számára. Ötödik kiadás. Három kőnyomású színes táblával és számos szöveg közé nyomott nagyrészt színes képpel. Bp., 1903, Athenaeum. Félvászon kötés, fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált, lapok kijárnak, több helyen foltosak, kopottas állapotban.
Paszlavszky József: A növénytan kézikönyve. A gymnasium IV-ik, s a reáliskola V-ik osztálya számára. Színes és fekete-nyomású képekkel a szöveg között. Bp., 1901, Athenaeum. Félvászon kötés, fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált, festett lapszélek, kopottas állapotban.
Brehm Alfréd: Az állatok világa egy kötetben. Átdolgozta Rapaics Raymund. A szerző arcképével, 10 színes műmelléklettel, 44 e3gészoldalas és 268 szövegképpel. Budapest, é.n., Légrády. KIadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban. Reprint kiadás.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.