13201.
238. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Arany János összes munkái Új lenyomat. VII.-VIII.: Aristophanés vígjátékai I.-II. Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum