13207.
238. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Élő Könyvek: Magyar Klasszikusok I-XL. Bp., é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban (a 8., 37. és 38. kötet hiányzik)