13206.
238. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet, egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)