31031.
238. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen
5 000 HUF
1940. "MÖSZ (Magyar Ökölvívó Szövetség) Bajnok" jelzett aranyozott Ag jelvény, "ARKANZAS" dísztokban, csavarozható hátlap nem ezüst (3,2g hátlap nélkül) T:2,2- aranyozás kopott