Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 83

1957. Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, nem hozzá tartozó szalagsávval és miniatűrrel, eredeti tokban T:2
31045.

1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, nem hozzá tartozó szalagsávval és miniatűrrel, eredeti tokban T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
1957. Szolgálati Érdemérem zománcozott Br kitüntetés mellszalagon sérült eredeti tokban T:2
31046.

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon sérült eredeti tokban T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
1957. Szolgálati Érdemérem zománcozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti dísztokban T:2-
31047.

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti dísztokban T:2-

Rufpreis:
1 000 HUF
1957. Szolgálati Érdemérem zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval és miniatűrrel, saját tokban T:2,2-
31048.

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval és miniatűrrel, saját tokban T:2,2-

Rufpreis:
1 000 HUF
1958. 5 Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért / Belügyminisztérium Országos Tűzrendészeti Parancsnoksága Br kitüntetés füllel (35mm) + 1958. 15 Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért / Belügyminisztérium Országos Tűzrendészeti Parancsnoksága ezüstözött fém kitüntetés füllel (35mm) + 1958. 20 Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért / Belügyminisztérium Országos Tűzrendészeti Parancsnoksága aranyozott fém kitüntetés (35mm) T:2
31049.

1958. "5 Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért / Belügyminisztérium Országos Tűzrendészeti Parancsnoksága" Br kitüntetés füllel (35mm) + 1958. "15 Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért / Belügyminisztérium Országos Tűzrendészeti Parancsnoksága" ezüstözött fém kitüntetés füllel (35mm) + 1958. "20 Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért / Belügyminisztérium Országos Tűzrendészeti Parancsnoksága" aranyozott fém kitüntetés (35mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
~1960. 3db zománcozott szocialista jelvény, benne a Bányászat Kiváló Dolgozója T:2
31050.

~1960. 3db zománcozott szocialista jelvény, benne a "Bányászat Kiváló Dolgozója" T:2

Rufpreis:
800 HUF
~1960. Nehézipar Kiváló Dolgozója zománcozott, aranyozott fém kitüntetés miniatűrrel, adományozói tokban + Kiváló Újító aranyozott fém kitüntetés T:2
31051.

~1960. "Nehézipar Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés miniatűrrel, adományozói tokban + "Kiváló Újító" aranyozott fém kitüntetés T:2

Rufpreis:
800 HUF
~1960. Olajipari Törzsgárda sorszámozott, zománcozott, ezüstözött fém jelvény + Br miniatűr kitűző T:2
31052.

~1960. Olajipari "Törzsgárda" sorszámozott, zománcozott, ezüstözött fém jelvény + Br miniatűr kitűző T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
~1960-70. Törzsgárda Utasellátó zománcozott fém jelvény, kitűzővel együtt T:2
31053.

~1960-70. "Törzsgárda Utasellátó" zománcozott fém jelvény, kitűzővel együtt T:2

Rufpreis:
1 400 HUF
~1960. Államerdészet festett, aranyozott fém jelvény (45,5x40,5mm) T:2 kopott aranyozás
31054.

~1960. "Államerdészet" festett, aranyozott fém jelvény (45,5x40,5mm) T:2 kopott aranyozás

Rufpreis:
1 000 HUF
~1960. FAÜ (Fővárosi Autóbusz Üzem) Törzsgárda zománcozott fém jelvény T:2
31055.

~1960. "FAÜ (Fővárosi Autóbusz Üzem) Törzsgárda" zománcozott fém jelvény T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
~1960-1970. Honvédelmi Érdemérem fém kitüntetés mellszalagon sérült tokban + 1980. Kiváló Munkáért kitüntetés adományozói okirata + 30. Véradásért zománcozott, aranyozott fém kitüntetés eredeti tokban miniatűrrel + 1989. Szakszervezeti Tagsági Könyv T:vegyes
31056.

~1960-1970. "Honvédelmi Érdemérem" fém kitüntetés mellszalagon sérült tokban + 1980. "Kiváló Munkáért" kitüntetés adományozói okirata + "30. Véradásért" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés eredeti tokban miniatűrrel + 1989. "Szakszervezeti Tagsági Könyv" T:vegyes

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF