Antik Zahl der Lose: 17
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1111907
11013
239
9500
Antique
Német kerámia söröskorsó ón tetővel, idealizált képpel, tetőn Babel Liebknecht képmásával, oldalt "Proletarier aller Lander vereinigt euch" felirattal, hibátlan, jelzett, m:23 cm 1106930
11014
239
Antique
Antik fedeles váza kos fejekkel, ragasztott, bronz talapzattal és tetővel, csiszolt ólomkristály testtel, m:30 cm 1111951
11015
239
Antique
Intarziás fa doboz, kulccsal, apró hibákkal, 27×18 cm 1041624
11016
239
Antique
XX. sz eleje: Énekes madarat ábrázoló, faragott fa fali szobortartó pár. / Vintage carved wood statue holder. 20 cm
1061911
11017
239
Antique
Antik figurális gyertyatartó párban (2 db), festett spiáter, m: 41 cm (2×) 992143
11018
239
14000
Antique
Oroszlánmotívumos, díszesen faragott régi tajtékkő pipa, "1700" felirattal, fém fedéllel, fából készült szárral, h: 68 cm / Ornated antique Meerschaum pipe with lion motif, metal top and "1700" inscription, with wooden stem, l: 68 cm 1111944
11019
239
28000
Antique
Ezüst (Ag.) nyelű 12 személyes süteményes készlet (kés, villa), hiánytalan állapotban, saját, kissé sérült, bársonybélésű dobozában, h: 16,5 ill. 18 cm 906879
11020
239
4800
Antique
WMF szecessziós kosárka, üvegbetét hiányzik, jelzett, fém, m:25 cm/ Art noveau WMF basket, glass missing
951503
11021
239
Antique
Gebrüder Brünner Wien szecessziós petróleum lámpa, búra nélkül, testen hajszálrepedéssel, jelzett, festett mázas kerámia, réz szerelékkel, m:33 cm/ Art noveau ceramic table oil lamp, Gebrüder Brünner Wien
1107041
11022
239
Antique
Szecessziós ón doboz, kulccsal, zár nem működik, karcos, jelzés nélkül, 12×16 cm 1106827
11023
239
Antique
Dekoratív üveg váza kalapált réz talpon, hibátlan, m:26,5 cm
1066005
11024
239
15000
Antique
Gazdagon díszített ezüst (Ag.) lemezelt béléssel ellátott ékszeres doboz, kulcsa hiányzik, 15×12×11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF