Pilch Jenő: A világháború története. 1914-1918. Számos képmelléklettel és térképvázlattal, Franklin, Bp, Aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban. Térképmellékletekkel.
Ludwig Ritter von Höhnel: Mein Leben zur See, auf Forschungsreisen und bei Hofe. Erinnerungen eines österreichischen Seeoffiziers (1857-1909). Berlin, 1926. Hobbing. Egészvészon kötésben / In full linen binding
Liptai Ervin(szerk.): Magyarország hadtörténete két kötetben. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban. Védőborítóval
A magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Vitéz uzsoki Szurmay Sándor báró előszavával. Szerkesztették: vitéz Doromby József, Reé László. Bp., Reé László Könyvkiadó- és Terjesztővállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel, térképekkel illusztrált, kopottas állapotban.
Lucio D'Ambra: Szárnyas katonák. Harc a levegőért. Révai Budapest. Műegyetemi Sportrepülő Egyesület, Egész vászonkötésben, kissé foltos az első néhány oldal.
A Nagy Háború írásban és képben. Szerk.: Landor Tivadar. 1. rész: A nyugati hadszíntér. 1. köt. Bp., 1915, Athenaeum. Laza, kopott, aranyozott, gazdagon díszített vászonkötésben, gerince kis szakadásokkal, az első néhány lap kijár.
Günter Plüschow: Ezüstkondor. Harc a levegőért. Révai Budapest. Műegyetemi Sportrepülő Egyesület, Egész vászonkötésben, kissé foltos az első néhány oldal.
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. Bp., Franklin Társulat. Aranyozott egészvászon kötésben,gerinc aranyozott. Tulajdonosi aláírással. Sok illusztrációval. Gerincnél elvált, egyébként jó állapotú. Térkép melléklet hiányzik.