Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 86

Spiesz, J. M.: Biztos időpróféta vagy rövid útmutatás a jövendő időjárást előre látni. Hasznos kézikönyv a gazdák, polgárok, kézművesek, utazók, s eggyáltalán mindazok számára, a kik az időjárást foglalatosságaik elintézésére előre sejteni kívánják. Pest, 1931, Hartleben. Papírkötésben, jó állapotban.
13307.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

13308.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

13309.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára. I. kötet. Általános rész. Nagybecskerek, 1893, Pleitz Fer. Pál. Térkép nélkül. Szennylap hiányzik. Félvászon kötésben.
13310.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

Jelkulcs a topográfiai térképek számára. 8 mellékltettl. Budapest, 1930, M. Kir. állami Térképészet. Elvált gerincű kiadói papír kötésben.
13311.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

Vöröss József: Tereptan, terepábrázolás, térképhasználat, terepfelmérés. Budapest, 1943, M. Kir. Honvéd Térkép. Intézet. 14 db melléklettel. Kopottas félvászon kötésben.
13312.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

Réthly Antal: A Kárpátmedencék földrengései (455-1918). Budapest, 1952, Akadémia Kiadó. Kopottas félvászon kötésben.
13313.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

Szívos Béla: A természet csodái. Óriás és különös alakú fák, földünk változásai, csodás sziklák, lengő kövek... I. Vasárnapi Könyvtár. 10. Első évfolyam. Budapest, 1904, Franklin-Társulat. 103 pp Viseltes kiadói fűzött papír kötésben.
13314.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

Bendefy László, V. Nagy Imre: A Balaton évszázados partvonalváltozásai. Bp., 1969, Műszaki Könyvkiadó. Kicsit sérült kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13315.

Rufpreis:
2 600 HUF
6,74
7,43

Szabó József dr.: Előadások a geológia köréből. Budapest, 1893, K. M. Természettudományi Társulat. Elvált gerincű kiadói egészvászon kötésben.
13316.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

Cholnoky Jenő: Földrajzi képek. Bp., 1914, Kiadta az "Élet Irodalmi és Nyomda Részvénytárs. Elvált gerincű, viseltes kiadói egészvászon kötésben.
13317.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

Lasz Samu: Földrajz a gymnásiumok és reáliskolák számára. I. kötet. Budapest, 1899, Lampel. Visletes kiadói egészvászon kötésben.
13318.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF