Spiesz, J. M.: Biztos időpróféta vagy rövid útmutatás a jövendő időjárást előre látni. Hasznos kézikönyv a gazdák, polgárok, kézművesek, utazók, s eggyáltalán mindazok számára, a kik az időjárást foglalatosságaik elintézésére előre sejteni kívánják. Pest, 1931, Hartleben. Papírkötésben, jó állapotban.
Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára. I. kötet. Általános rész. Nagybecskerek, 1893, Pleitz Fer. Pál. Térkép nélkül. Szennylap hiányzik. Félvászon kötésben.
Vöröss József: Tereptan, terepábrázolás, térképhasználat, terepfelmérés. Budapest, 1943, M. Kir. Honvéd Térkép. Intézet. 14 db melléklettel. Kopottas félvászon kötésben.
Szívos Béla: A természet csodái. Óriás és különös alakú fák, földünk változásai, csodás sziklák, lengő kövek... I. Vasárnapi Könyvtár. 10. Első évfolyam. Budapest, 1904, Franklin-Társulat. 103 pp Viseltes kiadói fűzött papír kötésben.
Bendefy László, V. Nagy Imre: A Balaton évszázados partvonalváltozásai. Bp., 1969, Műszaki Könyvkiadó. Kicsit sérült kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.