Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen Zahl der Lose: 127
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1111665
31096
239
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1896. "Árpád a honalapító / Ferenc József a legalkotmányosabb király" aranyozott Br jubileumi emlékérem mellszalag nélkül, "MARKOVITS B.PEST" gyártói jelzéssel (28mm) + 1896. "Ezredéves Történetünk Ezredekre Remény Nekünk - Honfoglalás" millenniumi Br emlékérem "STEINER A. BUDAPEST" gyártói jelzéssel + Ausztria 1877. "Dr. Caietanus Felder" Br plakett. Szign.: Anton Scharff (92,11g/64mm) T:3 ph. 1111770
31097
239
Numismatik
~1900. Vasúti távírász aranyozott Br jelvény kokárdán (18x53mm) T:2 1112086
31098
239
Numismatik
~1900. Fém vadász jelvény szalagon, tűvel (35x27mm) T:2- 1111060
31099
239
Numismatik
1902. "Kossuth Lajos 1802-1902" születésének 100. évfordulójára, Br emlékérem füllel (29,5mm) T:2,2- ph. 1111760
31100
239
Numismatik
1906. "Soproni Torna és Tűzoltó Egyesület 40 éves fennállása emlékére" aranyozott fém emlékérem (32mm) T:2 1108465
31101
239
Numismatik
1909. "Kispest-Szentlőrinci Lövészegyesület - Mindent a hazáért / K.SZ.L.E. 1906" jelzett Ag díjérem mellszalaggal, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (Br.:31g/0.800/48mm) T:2 patina 1108690
31102
239
Numismatik
~1910. "Nicolas de Genere Huba 1903 / Caput Gloriae Virtus (Legfőbb dicsőség a vitézség)" Br lövészérem mellszalag nélkül, eredeti dísztokban T:2 1111792
31103
239
Numismatik
~1910. "OMGE (Országos Magyar Gazdasági Egyesület)" zománcozott Br, sorszámozott jelvény (29mm) T:2
1112053
31104
239
Numismatik
~1910-1930. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége)" zománcozott Br jelvény "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel + "OTE (Országos Testnevelési Egyesület)" zománcozott tombak gomblyukjelvény "LUDVIG BP." gyártói jelzéssel (12x10mm) T:2 1108567
31105
239
Numismatik
~1920. "MOCSZ - Magyar Országos Céllövő Szövetség" fém jelvény "BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel (20,5mm) T:2-
1111778
31106
239
Numismatik
~1920. "Országos Magyar Méhészeti Egyesület" zománcozott Br gomblyukjelvény "BERÁN N. BPEST DÖBRENTEI U. 2." (22,5mm) T:2 1108378
31107
239
Numismatik
~1920. "Budapesti Egyetemi Athletikai Club versenydíja / Virtvti et fortitvdini" Ag díjérem mellszalaggal (34,5mm) T:2,2- patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF