1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem modern mellszalaggal T:2- ph. Hungary 1873. "Military Medal" Br medal with modern ribbon C:VF edge error NMK 231.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül (3x) kettő füllel T:2-,3 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration without ribbon (3x) two with ears C:VF,F NMK 249.
1911. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:2,2- ph., kopott aranyozás Hungary 1911. "Bronze Military Merit Medal" decoration without ribbon and suspension ring C:XF,VF edge error, worn gilding
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "A Magyar Királyi Honvédelmi Ministerium Hadsegélyező Hivatalának céljaira 1914" zászló berakásos fém kitűző (22mm) T:3 ph., tű nélkül Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "Fot the Purposes of the Hungarian Royal Ministry of Defense" metal pin with flags (22mm) C:F edge error, without pin
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés mellszalag nélkül, fémjel nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- karc, ph. Hungary 1914. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" Ag decoration without ribbon, without hallmark. Sign: Tautenhayn C:VF scratched, edge error
1916. "Károly - Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:2- Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration without ribbon and suspension ring C:VF