Schmidt, F.: A gyakorlati fotografozás kézikönyve. A negyedik kiadás után forditotta Pfeifer Ignácz. Nyolvankilencz ábrával és két táblával.
Bp., 1897. K. M. Természettudományi Társ. 406+(14)p.+2t. (Természettud. Könyvkiadó-vállalat. LIX. kötet.) Kiadói vászonkötésben, hátsó borítón kis foltokkal
Jajczay János - Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255p, CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Aranyozott gerincű kiadói félvászon kötésben.
A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították Lyka Károly, Majovszky Pál és Petrovics Elek. Bp., 1926, Művészet. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon Gottermayer kötés
Solymár István: Mai magyar rajzművészet. Budapest, 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Gazdagon illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval, tékával. Téka kopottas, egyébként jó állapotú
Onódi Béla kiállítása. Összeáll.: Bodnár Éva. Bp., 1980, Magyar Nemzeti Galéria. Onódi Béla (1900-1991) festő, grafikus köszönő soraival és aláírásával. Papírkötésben, jó állapotban.