12709.
242. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 000 HUF
A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították Lyka Károly, Majovszky Pál és Petrovics Elek. Bp., 1926, Művészet. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon Gottermayer kötés