12711.
242. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
Solymár István: Mai magyar rajzművészet. Budapest, 1972, KépzÅ‘művészeti Alap Kiadóvállalat. Gazdagon illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, fedÅ‘borÃtóval, tékával. Téka kopottas, egyébként jó állapotú