18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Gracza György: Magyar szabadságharc története. I.-V. kötetek. Reprint kiadás! Komplett! Az aradi 1848-49-iki Ereklyemuzeum S A Gr. Kreith-féle gyűjtemény képeivel s a Bécsi Csász. Udvari Levéltár képeivel. Budapest, é.n., Lampel. Díszes, aranyozott, festett, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben, hibátlan állapotban