10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
K. Nagy Sándor: A jobbágyság története. Nagybecskereken, 1891, Pleitz Pál Könyvnyomdája. Kiadói, aranyozott félbőr kötésben, kissé kopottas állapotban.