Rubinyi Mózes: Kiss József. 1. köt. [Bp.], [1923], [Globus Nyomda] (Népszerű Zsidó Könyvtár 9.). Kicsit kopott, díszes kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Gebete der Israeliten(Általános imakönyv). Ford.: Stern, M. E. Wien, 1876, Verlag von Josef Sclesinger's Buchhandlung. Héber-német nyelvű bilingvis kiadvány. Aranyozott lapszélekkel, gazdagon díszített, kopottas gerincű bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
Égyptiens et Sémites. "Collection Papyrus" L'Évolution des Letters et des Arts. Textes Originaux. Illustrations de Calbet et MilitisParis, 1895 Librairie L. Borel. Kiadói, dombornyomott gerincű, félbőr kötésben, szép állapotban.