Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 41

Balbo, Italo: Repülőrajokkal az óceánon át(Stormi in volo sulloceano). 65 képpel és 1 térképpel. Fordította Révay József. Bp., Lampel R.(Wodianer F. és Fiai). Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
12507.

Balbo, Italo: Repülőrajokkal az óceánon át(Stormi in volo sull'oceano). 65 képpel és 1 térképpel. Fordította Révay József. Bp., Lampel R.(Wodianer F. és Fiai). Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben

Rufpreis:
1 600 HUF
12508.

Rufpreis:
3 000 HUF
Baktay Ervin: A boldog völgy országa. Barangolások Kasmirban. Számos képmelléklettel, 2 db térképpel. Bp., [1934], Franklin. Díszes, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12509.

Rufpreis:
3 000 HUF
Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Trócsányi Zsolt történésznek dedikált példány! Bp., 1942. Vörösváry kiadó. Kissé sérült gerincű félvászon kötésben
12510.

Rufpreis:
5 000 HUF
Sís, Vladimír - Vaniš, Josef: Der Weg nach Lhasa. Bilder aus Tibet. Prága, 1956, Artia. Rengeteg érdekes képpel. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
12511.

Rufpreis:
2 000 HUF
12512.

Rufpreis:
1 400 HUF
Landor, Henry S.: Utazás a rejtelmes Tibetben. Bp., [1927], Tolnai. Kartonált papírkötésben, megviselt állapotú papír védőborítóval, utólagos ragasztással, egyébként jó állapotban.
12513.

Rufpreis:
1 200 HUF
Wasserverhaltnisse der Schweiz. Rheingebiet von den Quellen bis zur Taminamündung. Dritter Teil. Die Längenprofile der fliessenden Gewässer unter spezieller Berücksichtigung der ausgenützten und der für neue Wasserkraft-Anlagen noch verfügbaren Strecken, nebst typischen Querprofilen und den Höhenversicherungen. B.Hinter-Rhein und seine bedeutenderen Zuflüsse. Erste Hälfte. 1904, Hydrometrischen Abteilung des eidg. Oberbauinspektorates. Kiadói papírkötés, gerince hiányos,hátsó borítólap hiányzik, egyébként jó állapotban / Paperback, damaged condition
12514.

Rufpreis:
5 000 HUF
12515.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Italien von den Alpen bis Sizilien, kleine Ausgabe mit Angaben für Automobilisten. Berlin, 1929, Grieben Verlag - Albert Goldschmidt (Grieben Reiseführer 85.). Számos térképmelléklettel, kicsit laza vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12516.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
12517.

Rufpreis:
2 000 HUF
12518.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF