12509. 242. Gelaufene Fernauktion Bücher: Reisen, Städte
3 000 HUF
0 HUF
Baktay Ervin: A boldog völgy országa. Barangolások Kasmirban. Számos képmelléklettel, 2 db térképpel. Bp., [1934], Franklin. Díszes, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : sass_melinda