12510. 242. Gelaufene Fernauktion Bücher: Reisen, Städte
5 000 HUF
0 HUF
Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Trócsányi Zsolt történésznek dedikált példány! Bp., 1942. Vörösváry kiadó. Kissé sérült gerincű félvászon kötésben
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván