14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. (V. hiányzik) Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, közepes állapotban