12770. 242. Gelaufene Fernauktion Bücher: Religion
2 400 HUF
0 HUF
Az Egyház szentjei. Szerk.: Radó Polikárp. Bp., 1940, Palladis Rt. Gazdagon díszített, aranyozott, kissé laza vászonkötésben
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván