12894.
242. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
A Magyar Labdarúgók Szövetsége szabályainak kézikönyve. Összeáll.: Nádas Ödön. 1. rész. Bp., 1933, Magyar Labdarúgók Szövetsége. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.