12854.
242. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Ady Endre: Levelek Párisból. Bp., 1924, Amicus. Kopottas, kicsit sérült vászonkötésben, egyébként jó állapotban.