12924.
242. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Corpus musicae popularis Hungaricae. A magyar népzene tára. Szerk.: Bartók Béla, Kodály Zoltán. 1. köt.: Gyermekjátékok. S. a. r.: Kerényi György. Bp., 1951, Zeneműkiadó Vállalat. Kicsit laza kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.