12820.
242. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
2 800 HUF
Heine, [Heinrich]: Dalok könyve. Ford., bev. Endrődi Sándor. Bp., [1903], Athenaeum. Aranyozott lapszélekkel, enyhén kopott, gazdagon díszített, festett dombornyomott vászonkötésben, jó állapotban.