12919.
242. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1900, Pesti Napló. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, két lap erősen sérült, kijár, a többi jó állapotban