12925.
242. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Jókai Mór összes művei Nemzeti díszkiadás 100 kötetben. 96 kötet a sorozatból. Bp., 1894-1907. Festett egészvászon kötésben, kb 10 kötet kivételével szép állapotban. 10 kötet gerince sérült, vagy ragasztott, még kb 10 kötet laza kötésű