Komáromi János: Mit búsulsz kenyeres? * Rongyos gárda. DEDIKÁLT! Bp.,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/242/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Bucher-Sonstige-Raritaten~200042/Komaromi-Janos-Mit-busulsz-kenyeres-Rongyos-garda-DEDIKALT-Bp-Genius-Konyvkiado-Rt-K~II1108402
1108402
12884
242
Beschreibung: Komáromi János: Mit búsulsz kenyeres? * Rongyos gárda. DEDIKÁLT! Bp., Genius Könyvkiadó Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
: vörös_iván