12828.
242. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
2 000 HUF
Lévay Mihály: Dalok a magányból. Költemények. Bp., 1894, Nagy Sándor. Szecessziós motívumokkal gazdagon díszített, kopottas vászonkötésben, egyébként jó állapotban.