12858.
242. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Majthényi György: A kéz beszél. A gyakorlati chiromatia kézikönyve. Bp., é.n. Stádium. 244 p. Tenyérjóslás. Kiadói, sérült egészvászon kötésben