12926.
242. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
60 000 HUF
Remekírók képes könyvtára. 1-50. kötet. komplett! Szerk. Radó Antal. Kiadói (Leszik-féle), egységes, festett, liliomos, aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban