12865.
242. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Révai nagy lexikona. 4.; 6.; 7.; 12.; 14.;. kötetek. Bp., 1911-1922, Révai Irodalmi Intézet. Dombornyomott, gazdagon díszített vászonkötésben, az egyes kötetek gerince kicsit kopott, kötetenként változó állapotban.