12826.
242. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 600 HUF
Schiller költeményei. Ford. Dóczi Lajos. Bp., [1903], Wodianer F. és fiai. Szecessziós motívumokkal gazdagon díszített vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.