12819.
242. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
5 000 HUF
Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, nagyon szép állapotban.