12830.
242. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Vörösmarty összes munkái: Epikai költemények. Rendezte és jegyzetekkel kisérte: Gyulai Pál. Budapest é.n. Festett egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Szép állapotban