12660.
242. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára. I. kötet. Általános rész. Nagybecskerek, 1893, Pleitz Fer. Pál. Térkép nélkül. Szennylap hiányzik. Félvászon kötésben.