12696.
242. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Ismeretterjesztő Könyvtár: Charles R. Gibson: A modern villamosság. Ford. Hajós Rezső. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Fotókkal és rajzokkal illusztrálva, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben (Első koptatólap sérült)