12663.
242. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Richard, J.: Oczeánográfia Ford.: Pécsi Albert Bp. 1912. Kir. M. Termtud. Társ. 576 p. 344 képpel és ábrával. Kiadói, illusztrált, aranyozott Gottermayer egészvászon sorozatkötésben. Hátulján foltos.