Drucksachen Zahl der Lose: 157
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1134271
12350
242
Printed Materials
1846 A Pesti Hírlap 6 száma 1084042
12351
242
Printed Materials
cca 1860-1880 Korabeli kották egybe kötve. Rózsavölgyi és egyéb kiadások, részmetszetű, dekoratív címlapokkal. Kb 20 db / Vintage, etched notes with decorative covers
1132438
12352
242
Printed Materials
1865 Kertészgazda. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 1. évf. 18. sz. Pest, Emich Gusztáv. Kicsit kopott, enyhén foltos állapotban, 16 p. 933980
12353
242
Printed Materials
cca 1870 Csipke, litho üdvözlőkártya hozzá való borítékban / Embroided litho greeting card
1132426
12354
242
Printed Materials
1875 A gyakorlati mezőgazda. Korszerű közlöny. Szerk.: Sporzon Pál. 4. évf. 9. sz., tetején kis sérüléssel. 1133027
12355
242
Printed Materials
1876 A II. kerületi elöljáróság hirdetménye az Ó-budai szüret kezdetéről, 39x25cm 1049487
12356
242
Printed Materials
1053773
12357
242
3800
Printed Materials
972538
12358
242
Printed Materials
cca 1890-1930 5 db díszes, főként esküvői meghívó
1119359
12359
242
Printed Materials
cca 1890 Flüsternde Blätter - litho képes, levél formájú könyvecske / Booklet with litho images 12 p.
1084420
12360
242
Printed Materials
cca 1890 Forgatható, mechanikus dombornyomott litho naptár. / Embossed, mechanic litho calendar 8x12 cm
1131637
12361
242
2200
Printed Materials
cca 1900 Adler Varrógép reklám Pécs bélyegzővel, 13x7,5cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF