Flohmarkt Zahl der Lose: 174
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1015934
11354
242
Flea Market
Régi fa sámfa 38-as cipőhöz, fa tapper itatóspapír nélkül
1031388
11355
242
Flea Market
Samsonite vállfás utazó táska,jelzett, puha oldalú, vízhatlan, szintetikus anyagból, egy helyen sérült és ragasztott, 46x59cm
1132922
11356
242
Flea Market
Rózsák, bronz falikép kompozíció, fa talapzaton, 25×14 cm 1132933
11357
242
Flea Market
Díszes fedelű dekoratív fa doboz, kis kopásnyomokkal, 24×14×6,5 cm 1133100
11358
242
Flea Market
2 db fa doboz, kopásnyomokkal, 18×13,5×3,5 ill. 17,5×16×3,5 cm
1133790
11359
242
Flea Market
2 db használt billentyűzet: Star Technology flexibilis billentyűzet (fekete), USB-kimenettel, kopásnyomokkal, működik; Microsoft Wireless Laser Keyboard 7000, USB-s vevőegységgel, kopásnyomokkal, működik Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF