11279. 242. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
3 000 HUF 7,96 EUR, 8,57 USD
0 HUF
Turán írószer körzőkészlet, kopott tartóban, teljes, az egyik elem kicsit sérült
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván