11755.
242. Gelaufene Fernauktion
Foto
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Angelo: Hölgy fehér ruhában, jelzett, sérült, teljes méret: 33,5x25,5, képméret: 23x16 cm