Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1133069
242
Aba jelzéssel: Ebéd közben, olaj, karton, 34×39,5 cm 1107631
10001
242
Adilov J Alin (1963-): Mediterrán kilátás. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×50 cm
1128149
10002
242
Balla Margit (1947-): Séta a labirintusban. Rézkarc, papír, jelzett, 20×13 cm
1044713
10003
242
Ballard jelzéssel: Afrika, paszpartuban, üvegezett keretben, 16x22cm 1133093
10004
242
36000
1132652
10005
242
Bánfi jelzéssel: Fő tér. Olaj, farost, keretben, 21×21 cm 1120281
10006
242
Beers jelzéssel: Farönk. Olaj, farost, keretben, 13×18 cm 1133059
10007
242
Benczúr jelzéssel: Virág csendélet, olaj, vászon, szélein apró sérülésekkel, 34,5×25 cm 1135713
10008
242
100000
Bér Rudino (1973-): Atelier. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 80×110 cm 1133092
10009
242
36000
Bihari jelzéssel: A törött hegedű, olaj, vászon, 90×140cm
1082278
10010
242
Blahos Rudolf (1917-1986): Zalaegerszegi falumúzeum. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm 995055
10011
242
Boldogfai Hajgató Ferenc (?-?): Virágcsokor. Olaj, karton, jelzés nélkül, keretben, 50×40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF