10007. 242. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
7 000 HUF
0 HUF
Benczúr jelzéssel: Virág csendélet, olaj, vászon, szélein apró sérülésekkel, 34,5×25 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván