10028. 242. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
10 000 HUF
0 HUF
Gadányi jelzéssel: Női akt, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30×21,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván