10078. 242. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Molnár jelzéssel: Csendélet rózsákkal, vegyes technika, papír, üvegezett, sérült fa keretben, 41,5×27 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván