10084. 242. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF 21,22 EUR, 22,86 USD
0 HUF
N.I. Jelzéssel: Piros pad, 1935. Akvarell, papír, kasírozott, jelzett, üvegezett keretben, 27×40 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván