10087. 242. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 500 HUF 25,20 EUR, 27,14 USD
0 HUF
Nyergesi János (1923-1996): Park részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×41 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván